![](https://i0.wp.com/sbt.localization.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/cyberpunk-2077-ta-ilyuziya-svobodi.png?fit=626%2C625&ssl=1)
Cyberpunk 2077 + Ілюзія свободи в дарунок
Запрошуємо наших доброчинців узяти участь у розіграші трьох комплектів гри Cyberpunk 2077 + «Ілюзія свободи»
Нині до Шлякбитрафу прилетів симпатичний котик. Так-так, деякі коти теж літають. А цього принесла сорока Фейкбук. Хоч котик з вигляду скромний, та по очах видно, що за потреби може і пазурами по пиці з’їздити, і творчо до перекладу підійти. А від муркотіння взагалі розм’якли сталеві серця редакторів, то й вирішили залишити його в себе і дресирувати, щоб потім з нього справжнього вченого кота-перекладача зробити.
Отож, вітайте! Відважний Василь зі Львова! Хай щастить у перекладацьких пригодах 🙂
Він буде опублікован після модерації.