![](https://i0.wp.com/sbt.localization.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/den-zakhisnikiv-i-zakhisnits-ukrayini.jpg?fit=768%2C432&ssl=1)
Розіграш до Дня захисників і захисниць України
З нагоди Дня захисників і захисниць України пропонуємо взяти участь у розіграші декількох призів, серед яких Cyberpunk 2077.
Програміст+перекладач — суміш просто таки полум’яна. Вітаємо нашого нового учасника: до команди «Шлякбитраф» долучився Микола «XtreeIvI» Мельник! Щиро бажаємо натхнення, терплячості, гідно оплачуваної праці та багато цікавих проектів.
Він буде опублікован після модерації.