![](https://i0.wp.com/sbt.localization.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/games-gathering-2024.png?fit=768%2C353&ssl=1)
Games Gathering 2024
Розповідаємо про цікавинки конференції Games Gathering 2024 Kyiv — захопливі лекції, приємні зустрічі та новинки від розробників
God of War — доволі стара франшиза, яка вже за два роки буде святкувати своє 20-річчя. Зараз вона активно переживає новий пік популярності завдяки Santa Monica Studio, яка за 5 років паузи встигла зробити нову частину вже на консолі нового покоління на радість усім поціновувачам деталізованої графіки та свіжих поглядів на класичних персонажів. А оскільки нині тема самотнього батька поступово стає дедалі популярнішою… Ось і маємо можливість поглянути на Кратоса вже очима його сина, а не з позиції розробників у Світі гри God of War.
Коли всі охочі вже купили собі примірники, час подумати, чи таки варто купити й собі один. Нумо аналізувати!
Рік Барба зміг створити доволі нестандартний артбук, який може зацікавити читачів думками юного та допитливого Атрея. Адже набагато цікавіше читати, що якась подія відбувалася “дуже-предуже давно” (бо саме так цю дату й уявляє дитина), а єдина слабина певного ворога — це “вразливість до морозу та батькової люті”. Щоправда, у цього підходу до розповіді є як плюси, так і мінуси.
Плюси |
Мінуси |
|
|
Тож тут насправді кожен має робити висновок особисто для себе, чи буде їм до вподоби читати інформацію, яку до цього вже доводилося бачити у грі (або дивитися на Youtube).
У цьому нотатнику 5 розділів, кожен із яких розкриває певну цікаву Атрею тему:
Бестіарій показує нам різні класи ворогів, які трапляються під час гри (з їхніми силами та слабинами) з цікавими доповненнями з легенд. Варто розуміти, що вся ця інформація є у грі, тож цей розділ може бути привабливим лише для тих, хто не має доступу до неї, або ж просто хоче на поличку гарну книжку про улюблену відеогру.
Це, безперечно, чудове доповнення колекції артбуків від Мальопусів на поличку. Візуально кожна сторінка виглядає дуже гарно та унікально, а імітація стилю під нотатник додає загальним враженням неповторності. Але чи прочитаєте ви там щось нове — це вже абсолютно інше питання.
Підтримуйте видавництво MAL’OPUS та нас, щоб і далі насолоджуватися якісним україномовним контентом по відеоігрових всесвітах!
Про інші деталі проєкту читайте тут.
Також вам може бути цікаво почитати про процес перекладу: God of War. Перекладацькі перекази
Українізація всесвітів триває!
Богдана Вознюк
Фото Богдани Вознюк
26.06.23
А для тих, хто дочитав аж до цього місця, пропонуємо переглянути ще декілька красивих фотографій!
Він буде опублікован після модерації.